Yaşam

Aralarında tutuklu Engin Polat’ın da bulunduğu erkek şüpheliler başka cezaevlerine nakledildi

Polat ailesine düzenlenen operasyonda tutuklanarak İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne gönderildi. Engin Polat Aralarında Sezgin Polat, Can Doğu ve Alper Kürşat Polat’ın da bulunduğu erkek şüpheliler başka cezaevlerine nakledildi. Son gelişmenin ardından Dilan Polat ve Engin Polat‘nin hapishaneleri de ayrıldı.

MARMARA CEZAEVİNE GÖNDERİLDİLER

Dilan Polat, Engin PolatAralarında Sıla Doğu ve çok sayıda Polat ailesinin de bulunduğu toplam 14 şüpheli, “Suç işlemek amacıyla örgüt kurmak”, “Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olmak” suçlamasıyla tutuklandı. 5 Kasım’da “vergi usul kanununa muhalefet”, “gayrimenkul değerlerinin gayri meşru kaynağı”. Sabit oranlı veya ortak bahis veya spora dayalı şans oyunlarıyla bağlantılı olarak “gizlemek” ve “para transferine aracılık etmek” gibi suçlardan tutuklandı. yarışmalar” sonucu İstanbul Silivri’deki Marmara Cezaevi’ne gönderildi.

SEZGİN POLAT VE ENGİN POLAT ÇORLU CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Habertürk’te yer alan habere göre, erkek şüpheliler tutuklandıktan 11 gün sonra başka cezaevlerine gönderildi. Engin Polat ve babası Sezgin Polat Çorlu Cezaevi’ne, Engin Polat’ın kardeşi Alper Kürşat Polat ile Avukat ve Mali Müşavir Ahmet Gün’ün akrabası Zekayi Tepe ise Kocaeli Cezaevi’ne gönderildi.

ALPER KÜRŞAT POLAT VE CAN DOĞU TEKİRDAĞ CEZAEVİNDE

Engin Polat’ın ağabeyi Alper Kürşat Polat, amcası Halit Polat ve amcası Metin Yılmaz, Dilan Polat’ın ağabeyi Can Doğu ile birlikte Tekirdağ Cezaevi’ne gönderildi.

DİLAN POLAT VE ENGİN POLAT’IN CEZAEVLERİ AYRILDI

Erkek mahkûmlar başka cezaevlerine nakledilirken Dilan Polat ve kız kardeşi Sıla Doğu gibi kadın mahkûmlar ise Marmara Cezaevi’nde kaldı.

haberhafik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu